My First Baby Annabell s aplikací

Zapf Creation
Dostupnost zboží: 3 dny skladem u dodavatele
CENA 999,00 Kč
kus
Tahle překrásná panenka je naprosto jedinečná chytrá hračka. Kombinuje realistickou hru na maminku s krásnou aplikací plnou něžných obrázků. Všechny funkce mohou malé maminky samozřejmě využívat s aplikací i bez ní. V normálním hracím režimu bez aplikace panenka dychtivě saje z lahvičky a po jídle si odříhne. Když ji polechtáš, bude se smát a když ji dáš pusinku na čelo nebo ji po čele pohladíš, začne vesele žvatlat. Jídlo a hraní si s maminkou panenku někdy unaví, a tak se odebere do říše snů. V režimu hry aplikace je panenka propojena s dětskou aplikací plnou krásných obrázků.
Aplikace prostřednictvím animované grafiky nabízí různá doporučení, co by miminko mohlo potřebovat nebo chtít právě teď Miminko už má určitě hlad a těší se na svou lahvičku. Půvabná grafika v aplikaci například názorně ukazuje, jak mléko kape miminku na tvář. Pak chce miminko tvářičky otřít. A někdy je samozřejmě miminku třeba vyměnit plenku. S aplikací si miminka mohou pobrukovat různé písničky a hrát zábavné mini hry společně s jejich maminkou.
Ke hře s panenkou není třeba, aby bylo zařízení s aplikací připojeno na internet, stačí jen, když je panenka synchronizována s aplikací.
Aplikace není nezbytná pro hraní si s panenkou v normálním hracím režimu.
Věk 3+
Velikost 36 cm.

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné